گوشی «پیکسل ۴» از هدست «Daydream VR» پشتیبانی نمی کند

گوشی «پیکسل ۴» از هدست «Daydream VR» پشتیبانی نمی کند

اخبار جدید تکنولوژی


گوشی پیکسل ۴ گوگل یکی از محبوب ترین محصولات جدید شرکت گوگل است. اما به نظر می رسد این گوشی با محدودیت هایی رو به رو است.


به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، از دید بسیاری از کاربران صفحه جدید ۹۰ هرتزی گوگل پیکسل ۴ و ۴ XL برای استفاده با هدست Daydream VR بسیار جذاب بود اما متأسفانه گوگل تأیید کرده است که پیکسل های جدید از هدست VR پشتیبانی نمی کنند.


 شاید این چندان تعجب آور نباشد چرا که تلفن پیکسل A3  نیز از این هدست پشتیبانی نمی کند و نسخه جدیدی از این هدفون در دو سال گذشته ارائه نشده است. گوگل در پاسخ کاربران به این سوال می گوید:”در طول زمان از محبوبیت هدست Daydream View کاسته شده است. بنابراین در حالی که ما دیگر Daydream View را ارائه نمی کنیم یا از  Daydream در پیکسل ۴ پشتیبانی نمی کنیم ، برنامه و فروشگاه Daydream برای کاربران موجود در دسترس خواهد بود.”


گوشی «پیکسل 4» از هدست «Daydream VR» پشتیبانی نمی کند


جالب است که این تصمیم در شرایطی گرفته شده است که بسیاری از کاربران امروزی به دنبال استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی هستند. بر همین اساس است که تکنولوژی واقعیت مجازی در اغلب تکنولوژی های جدید موجود است. این موضوع حتی در گوگل نیز دیده می شود. برای مثال اخیرا گوگل تکنولوژی واقعیت مجازی را در نقشه های خود استفاده می کند.


البته پرچمداران جدید سامسونگ،  گلکسی نوت ۱۰ و گلکسی نوت ۱۰ پلاس نیز از تکنولوژی واقعیت مجازی پشتیبانی نمی کنند.


اخبار تکنولوژی

منبع خبر : listekhabar.ir